רשימת קיצורי מקלדת
באנר עליון

בלנאום, שמן האמבט
המומלץ ביותר ¹

אודות

אודות

בלנאום הינו שמן האמבט המומלץ ביותר¹ לטיפול ולמניעת עור יבש ולשמירה על לחות העור בקרב תינוקות, ילדים ומבוגרים.
שמני האמבט של בלנאום מבוססים על שמנים ממקור צמחי והינם בטוחים לשימוש לתינוקות ולילדים. 
לבטיחות מקסימלית לעורם העדין של הילדים, שמני האמבט של בלנאום אינם מכילים: SLS, פרבנים, חומרים משמרים, חומרי הקצפה או חומרי צבע.

שמני האמבט של בלנאום, פותחו לאחר שנים רבות של מחקר, על ידי חברת התרופות אלמירל-הרמל מגרמניה המתמחה בייצור ופיתוח מוצרים לטיפול בעור. בלנאום משווק בישראל מזה כ- 54 שנה על ידי ניאופרם מוצרי צריכה,  העוסקת בפיתוח, ייצור, שיווק ומכירה של מוצרי צריכה, מזון ותרופות ללא מרשם ופועלת בקטגוריות ותחומים מגוונים: דרמו-קוסמטיקה, תינוקות וילדים, גיל שלישי, תוספי תזונה, היגיינה, ועוד.

ניאופרם ביססה את מעמדה המוביל בשוק מוצרי הצריכה הישראלי במשך עשרות שנים של פעילות והצלחות הכוללות, בין היתר, השקה ושיווק של מותגי צריכה בין לאומיים שהפכו להיות מובילי קטגוריה בישראל כדוגמת  צנטרום, אדויל, ליסטרין וסימילאק.

אחד התחומים בהם מתמחה החברה הינו מוצרי תינוקות וילדים. החברה משווקת את מוצרי הדרמו קוסמטיקה לתינוקות, ילדים ונשים בהריון של מוסטלה - מותג מספר 1 בצרפת2NUK מותג מוצרי התינוקות מהמובילים בעולם, חיתולי "בייביסיטר",  Beloved - סדרת מזון משלים לפעוטות, "מדיבר" – סדרת ויטמינים ותוספי תזונה נוספים לילדים ועוד.

ניאופרם מוצרי צריכה הינה חלק מקבוצת ניאופרם, המתמחה ומובילה במתן פתרונות משולבים וחדשניים בתחום הבריאות ושיפור איכות החיים. הקבוצה מפתחת, מייצרת, משווקת ומפיצה תרופות מרשם, תרופות ללא מרשם, מוצרי צריכה וציוד ומכשור רפואי.

¹ עפ"י סקר פארמהקוואסט, יוני 2013, וסקר מכון ברנדמן, מאי 2009 .

2Source: IMS: France, Spain, Belgium, Italy, Poland. Market defined according to classification 88: Hygiene and Skin Care products for Babies in Annual
Turnover and classification 82F2A: stretch mark products in units, Moving Annual Total at end November 09
.


פתח תפריט מובייל מעבר לראש העמוד