רשימת קיצורי מקלדת
באנר עליון

אודות

אודות

בלנאום הינו שמן האמבט המומלץ ביותר¹ לטיפול ולמניעת עור יבש ולשמירה על לחות העור בקרב תינוקות, ילדים ומבוגרים.
שמני האמבט של בלנאום מבוססים על שמנים ממקור צמחי והינם בטוחים לשימוש לתינוקות ולילדים. 
לבטיחות מקסימלית לעורם העדין של הילדים, שמני האמבט של בלנאום אינם מכילים: SLS, פרבנים, חומרים משמרים, חומרי הקצפה או חומרי צבע.

שמני האמבט של בלנאום, פותחו לאחר שנים רבות של מחקר, על ידי חברת התרופות הגרמנית אלמירל-הרמל המתמחה בייצור ופיתוח מוצרים לטיפול בעור. בלנאום משווק בישראל מזה למעלה מ-50 שנה על ידי ניאופרם מוצרי צריכה, העוסקת בפיתוח, ייצור, שיווק ומכירה של מוצרי צריכה, מזון ותרופות ללא מרשם ופועלת בקטגוריות ותחומים מגוונים: דרמו-קוסמטיקה, תינוקות וילדים, גיל שלישי, תוספי תזונה, היגיינה, ועוד.

ניאופרם ביססה את מעמדה המוביל בשוק מוצרי הצריכה הישראלי במשך עשרות שנים של פעילות והצלחות הכוללות, בין היתר, השקה ושיווק של מותגי צריכה בין לאומיים שהפכו להיות מובילי קטגוריה בישראל כדוגמת  צנטרום, אדויל, ליסטרין וסימילאק.

אחד התחומים בהם מתמחה החברה הינו מוצרי תינוקות וילדים. החברה משווקת את מוצרי הדרמו קוסמטיקה לתינוקות, ילדים ונשים בהריון של מוסטלה - המותג מספר 1 במכירות בבתי מרקחת באירופה בקטגוריית טיפוח העור לתינוקות2NUK מותג מוצרי התינוקות מהמובילים בעולם, חיתולי "בייביסיטר",  Beloved - סדרת מזון משלים לפעוטות ועוד.

ניאופרם מוצרי צריכה הינה חלק מקבוצת ניאופרם, המתמחה ומובילה במתן פתרונות משולבים וחדשניים בתחום הבריאות ושיפור איכות החיים. הקבוצה מפתחת, מייצרת, משווקת ומפיצה תרופות מרשם, תרופות ללא מרשם, מוצרי צריכה וציוד ומכשור רפואי.

¹ עפ"י סקר פארמהקוואסט, יוני 2013 וסקר מכון ברנדמן 2016 

2 IQVIA - Pharmatrend Database - Baby Hygiene and Care market in pharmacy - MAT September 2018 - in volume & value, In France, Italy, Spain & Belgium.


פתח תפריט מובייל מעבר לראש העמוד