רשימת קיצורי מקלדת
באנר עליון

כתבות

תינוק חדש בבית

תינוק חדש בבית

מוצרים שכדאי שיהיו בבית כשחוזרים הביתה מבית החולים

מזל טוב! תינוק חדש הגיע! הולדת ילד היא אירוע מרגש, מסעיר ומעצים ללא ספק. אתם נפגשים לראשונה, פנים אל פנים עם התינוק שלכם, שזה עתה נולד. אתם מגיעים הביתה והתינוק המקסים שלכם, לראשונה, באחריותכם המלאה והבלעדית. אתם נתקלים בסיטואציות שיתכן והתמודדתם איתן בעבר, אך בין לבין צצות ועולות המון שאלות ותהיות. כדי להסיר ולו במעט כמה דאגות מיותרות, מומלץ להצטייד במגוון מוצרים בסיסיים וחשובים, שיקלו עליכם את החזרה הביתה מבית החולים ויסייעו לכם לטפל ברך הנולד.

כך תגנו על עורו של התינוק בשנתו הראשונה

כך תגנו על עורו של התינוק בשנתו הראשונה

עורם של תינוקות דק ורגיש יותר מעורם של מבוגרים, בעיקר בשנה הראשונה לחייהם. לאחר הלידה, נחשף עורו העדין של התינוק להשפעות של טמפרטורה, מזג אוויר, כימיקלים המצויים בסבון, חומרי כביסה, משחות וכו' ולכן נוטה להיות יבש ומגורה בקלות.
ד"ר ורד עטר-שניר, מומחית ברפואת עור ורופאת עור ילדים, עונה לשאלות המטרידות הורים רבים ומסבירה על הסיבה לרגישות המיוחדת של התינוק וכן כיצד ניתן להקל עליו.

 
מיתוסים על עור התינוק

מיתוסים על עור התינוק

לשמור על עורו הרך, הנעים והבריא של התינוק

אין דבר מרגש יותר מתינוק חדש שמגיע הביתה לראשונה. הרצון המיידי הוא לגונן, לעטוף ולהקיף באהבה את האוצר הקטנטן. זהו גם תפקידו של עור התינוק -  השכבה החיצונית דרכה התינוק חווה את העולם. עורו העדין והדק של התינוק נחשף לאחר הלידה להשפעות של טמפרטורה, מזג אוויר, כימיקלים המצויים בסבון, חומרי כביסה, משחות וכו', נוטה להיות יבש ומגורה בקלות ולכן דורש טיפול מסור וקפדני.
ד"ר בוריס צוקרוב, רופא עור, יועץ ל"בלנאום", עוזר לנו להפריך מספר מיתוסים נפוצים.

הגנה לעור התינוק לאורך זמן

הגנה לעור התינוק לאורך זמן

הרצון להעניק לתינוק שלך את ההגנה הטובה ביותר ילווה אותך תמיד. עורו העדין והדק של התינוק חשוף להשפעות של הסביבה וזקוק לשמירה והגנה עליו לאורך זמן. השימוש בשמן אמבט אמנם נפוץ בעיקר בחודשים הראשונים בחייו של התינוק אך עורו זקוק לו גם לאחר מכן. ד"ר ורד עטר-שניר, מומחית ברפואת עור ורופאת עור ילדים, עונה על השאלה "עד איזה גיל מומלץ להשתמש בשמן אמבט?"  

 

 

 


פתח תפריט מובייל מעבר לראש העמוד