רשימת קיצורי מקלדת
באנר עליון

להנות מאמבטיות מפנקות עם הבייבי

להנות מאמבטיות מפנקות עם הבייבי

המציאות שלי השתנתה מהקצה אל הקצה ביום שחמודית שלי הגיחה אל אוויר העולם. החיים כפי שהכרתי אותם התחלפו, קיבלו זווית שונה. ניסיתי להכין את עצמי לעוצמות האהבה שאני עומדת להיחשף אליהן, אבל זה לא היה מספיק. כל כך הרבה דברים לא ידעתי על איך ומה לעשות עם התינוקת היקרה שיצרתי. גיליתי בתוכי כמויות של חמלה שלא ידעתי שנמצאות. מהשנייה ראשונה היו לי רגשות חיוביים אליה, ורציתי כמובן את הטוב ביותר עבורה: רכשתי עוד טרם בואה לעולם מבחר סבונים, קרמים על פי המלצות חברות במיטב כספי, שחלקם באמת עלו מעל ומעבר.

ברור שככל שנקפו הימים התאהבתי עוד ועוד בקטנטונת ובמקביל בכל יום צצו התמודדויות ואתגרים חדשים בכל נושא ובכל תחומי החיים - שינה, אוכל, אמבטיה, יציאות, טיפוח וכו' וכו'. עשינו לנו מנהג: מידי ערב לחגוג את סיום היום המוצלח באמבטיה מפנקת ולגלות שהחמודית נהנית מהסיטואציה וכבר מיומה הראשון משכשכת רגליה בהנאה במים החמימים. בכל יום חגגנו עם סבון אחר: יום בלנאום, יום סבון עם לוונדר, יום סבון יוקרתי מחו״ל. מדובר היה בעונג צרוף עד שהופיע לו יובש. יובש מטריד בעורה הרך. יובש שלא התפוגג עם קרמים מסוגים שונים ורק החמיר. לפתע נוספו פצעונים בצידי הפנים, מה שהרגשתי שמאוד מפריע לה, מגרד, מציק, לא נעים.

הלחי הרכה פתאום הרגישה כמו נייר זכוכית, העצות מסביב הלכו ותפחו כמו שמרים: תמרחי.. תעסי.. תנסי.. תרגיעי.. הכל ללא הועיל! ואז רופא הילדים החביב שלנו שמע ופסק: אמבטיה רק עם בלנאום, לא להוסיף סבון לריח, אין צורך בלוונדר, לא נדרש קרם מפונפן: בלנאום וזה יסתדר. המשכתי לפנק בכל ערב באמבטיה חמימה ונעימה עם בלנאום מכף רגל עד ראש, בהתחלה לא היה שינוי, אבל, אני אופטימית עקשנית והנה ביום השלישי או הרביעי הטבה, כעבור שבוע שיפור משמעותי, לאחר עשרה ימים אני כבר מאוהבת בבקבוק הלבן. חמודית שלי נינוחה, העור חזר להיות רך כמשי- היובש חלף, אין פצעונים ואודם בלחיים ואני רגועה שהטיפול המפנק היומי שלנו הוא הדבר הטוב ביותר עבורה, יותר מכל ניחוח אקזוטי מובטח.

ככל שהימים עוברים אני רואה שההצלחה של הבלנאום היא לא רק בעור שחזר להיות ממש ״כמו טוסיק של תינוק״ אלא מעצם זה שאנחנו נהנים מאמבטיות יומיות של חודשיים, בזמן שהבקבוק לא מסתיים. ממש נס פך השמן בימינו אנו: למרות שימוש נדיב בתכשיר הבקבוק עדיין מכיל מן הפלא ומשמש אותנו בנאמנות.


פתח תפריט מובייל מעבר לראש העמוד