רשימת קיצורי מקלדת
באנר עליון

צמחתי יחד עם גדילתו של ילדי

צמחתי יחד עם גדילתו של ילדי

לא קניתי כמעט שום דבר לפני הלידה של תום. פחדתי מהכל. הייתי מלאה באמונות תפלות. אני לא רוצה להגזים ולומר שהייתי חרדה, אבל ליוו אותי כמה וכמה חרדות. הדבר הכי גדול עליו חלמתי במהלך ההריון הוא שאשמע את בכיו ואחזיק אותו ב 2 ידיי כשייצא לאוויר העולם. הדבר הכי גדול עליו פינטזתי ואותו חלמתי כמעט מדי יום במהלך ההריון הוא שהוא יהיה בחוץ. שאראה אותו מחוץ לבטן, מולי, בריא ושלם. זה אכן קרה לשמחתי הגדולה. תום נולד והצטרף כמובן למשפחתנו. ואז התחילו דאגות אחרות.. שמעתי כ"כ הרבה דברים על מוצרים שונים שלא מתאימים לתינוקות רכים, וידעתי שאני מתכוונת להימנע משימוש במוצרים שיעילותם מוטלת בספק. ידעתי שבעניין הזה אני לא מתכוונת להתפשר.

כבר בימים הראשונים שלאחר הלידה לקחתי החלטה לשמור על גופו הזעיר והיפה של ילדי ולהשתמש במוצרים כמה שיותר טבעיים. צמחתי יחד עם גדילתו של ילדי. תום שלי גדל לאט לאט, ואני איתו, הספקתי להבין ולהחכים בכמה נושאים במקצוע ההורות. הספקתי ללקט ידע בענייני טיפוח, תזונה והנקה. מאחר ולא קניתי כמעט שום דבר לפני הלידה של תום.. זוכרות, העניין של אמונות תפלות.. מצאתי עצמי רוכשת את מה שצריך לאחר שכבר נולד. אחד המוצרים עליהם ידעתי שלא אוותר הוא שמן הבלנאום המפורסם, שמן רחצה לשמירה על הלחות העור של הבייבי וגם של מבוגרים.

חיפשתי מוצר טבעי, שלא מכיל חומרים משמרים, חומרי הקצפה וצבע, ובלנאום בהחלט היווה את התשובה לכך עבורי. עד גיל 3 חודשים קילחתי אך ורק בשמן הבלנאום, כשגם לאחר מכן אנחנו ממשיכים להנות ממנו ולהתפנק איתו באמבטיות. אנחנו משתמשים בכמות קטנה לכל רחצה והבקבוק נשמר לתקופה ארוכה. אחרי האמבטיה העור נעים מאד למגע, חלק כמשי, נקי ומריח מעולה.


פתח תפריט מובייל מעבר לראש העמוד