רשימת קיצורי מקלדת
באנר עליון

לא על החיוך הממיס והיפה לבדו

לא על החיוך הממיס והיפה לבדו

החיוך שלו תמיד גורם לי להירגע. החיוך שלו תמיד ממיס אותי וגורם לי לשנות את דעתי. יש לו חיוך גדול כזה, עם קצת שיניים. תראה איזה בלאגן עשית בחדר של מור - אני נוזפת בו - מיד לסדר הכל כמו שהיה! והוא מסיט את המבט מהטלוויזיה ומחייך אליי חיוך גדול מתוק חסר שיניים ומלא יופי. ואז דעתי בכלל משתנה, ואני נמסה. הוא יודע לסובב אותי ואת אבא שלו סביב האצבע הקטנה עם החיוך הזה שלו. לא מבין עד כמה הוא מסובב את העולם, גם בכלב שלנו הוא שולט ביד רמה. את הכל הוא עושה בקלילות, אך עם זאת בשיטתיות.

הוא יגדל להיות ילד יפה, ואז בחור יפה וגבר יפה - את זה אני כבר יודעת. החיוך והאור שקורן לו מהפנים יפתחו לו דלתות. אבל כשיצטרך עזרה בדברים מוחשיים, כמו היובש הקשה ממנו סבל בטוסיק כשרק נולד, החיוך המתוק הזה, עם כל הכבוד, לא יעזור לו בשורה התחתונה.

נחמד שאתה יפה והחיוך שלך מרגש, נחמד שיש לך נתונים נאים ואתה כובש לבבות, אבל בסופו של דבר תמיד יהיו מקרים בהם צריך לעבוד בכיוונים אחרים. הוא יודע לסובב אותי ואת אבא שלו סביב האצבע הקטנה עם החיוכים הטהורים שלו. הוא גוזל, אפילו הכלב שלנו עושה כל מה שהוא פוקד עליו. הוא עוד לא חווה שום קושי בחיים, איתו היה צריך להתמודד עצמאית. יש לו עיניים גדולות ותמימות. וכשסבל מיובש אדום ומגורה בטוסיק כשרק נולד, החיוך הממיס שלו לא היה לו לעזר ולא סייע בטיפול.

מה שעשה את העבודה זה השמן של בלנאום. מדובר בשמן אמבט ריחני, רך ואוורירי, לא מקציף, אשר מוסיפים אותו לאמבטיות, הוא עוטף את הגוף בשכבת הגנה, מטפל באזורים הנגועים, מחליק אותם ומעביר בצורה נכונה ובזמן יחסית קצר את היובש. מאחלת לו שימשיך לחייך את החיוכים היפים שלו. מאחלת לו שימשיך להיות כובש ותמיד יאמין בעצמו. בנושאים כואבים יותר אני אשתדל לעזור לו כמה שרק אוכל..


פתח תפריט מובייל מעבר לראש העמוד