רשימת קיצורי מקלדת
באנר עליון

מחוספס מבחוץ ורך מבפנים: על הסברס הפרטי שלי

מחוספס מבחוץ ורך מבפנים: על הסברס הפרטי שלי

יש לי סברס ישראלי. הוא היה הצעיר בבית ונכון לעכשיו הוא מילוי סנדוויץ' מאתגר. הוא מחוספס מבחוץ ורך מבפנים, נראה קוצני ועטוי קליפה מגינה ובפנים מסתיר רגישות, מתיקות, ייחודיות וקסם שכובש כל אחד ואחת. חברה כבר לחשה לי שכדאי להכין ספסל בכניסה לבית, פינת המתנה לכל הבנות שיבואו לחזר אחריו. החספוס שלו הוא לא רק חיצוני ולא מתבטא רק בפנים רציניות, עיניים חודרות שריון וגוף שרירי וחסון. הוא מחוספס, תרתי משמע. אטופיק דרמטיטיס הוא דייר עונתי אצלנו בבית, עם חילופי עונות הוא חודר לחיינו, מכסה את הסברס שלנו בעור ברווז וגורם לו לחספוס של העור ולגרד כל הזמן. גורם לו להתעורר עצבני מלילות של גירודים מתוך שינה שרוט ופצוע. המחזרות, כמוני, יצטרכו להתרגל למתנה איתה הוא מגיע, עור מחוספס מידי פעם. אבל יש מזור. ומלבד כך זה מסוג הנכסים ששווה להשקיע בהם. הם מחזירים את ההשקעה פי כמה וכמה.

בלנאום היה בשימוש עוד עם הבכור, למרות שלא סבל מיובש מיוחד בעור, הרגשתי שזה עושה נעים גם לו וגם לי וכשנולד לו מתחרה ידעתי שבלנאום יהיה חלק מהשגרה. היום, הוא כבר מתורגל ויודע ממש לבקש את הבלנאום שלו, להחביא אותו כדי שלא ייגעו להתרגז כשמשתמשים ב"סבון שלו" ולפרגן לעצמו אמבטיות מרעננות ביום של חום במים חלביים וריחניים. אחרי רביצה באמבטיית בלנאום הוא יוצא לסיבוב הסנפה ומישוש אצל אמא, העור תמיד מעט שומני, רך יותר, מוגן, הרבה פחות מחוספס ובעיקר מקל עליו את הגירוד ומשאיר ריח של עוד.

פקק אחד מלבין את האמבטיה במי החלב של הקליאופטר שלי ובקבוק של בלנאום מספיק לו, אם מצליח לשמור עליו בקנאות ולא לאפשר לאחים שלו לפלח לו קצת מהלבן הלבן הזה, למתקפת חילופי עונות אחת לפחות. בעיתות פינוק, לקצת פחות מזה. מסתבר ששגרת טיפוח היא לא רק מנת חלקן של בנות צעירות שרוצות להיות כמו אמא. כי אצלי גדל סברס מטרוסקסואל.


פתח תפריט מובייל מעבר לראש העמוד