רשימת קיצורי מקלדת
באנר עליון

כך הפכתי מקרייריסטית עם שיער גולש לאמא אוהבת

כך הפכתי מקרייריסטית עם שיער גולש לאמא אוהבת

לפני ארבע שנים בערך הייתי אחרי פרידה כואבת מבן זוג קבוע של 8 שנים + דיבורים על חתונה. לא הבנתי מה נפל עליי, לא הבנתי איך ממשיכים הלאה. זה היה נראה לי הדבר הקשה ביותר שיכול לקרות. לפני ארבע שנים בערך, כדי לעשות לי שמח אחרי הפרידה ולהוכיח לי שיש חיים (מעולים!) בחוץ, חברות הוציאו אותו לפאב בשעות הלילה המאוחרות. שם, כמו באגדה קסומה, פגשתי את נועם. הייתי רווקה תל אביבית עם שיער גולש, אחרי פרידה כואבת, עם קריירה מעניינת שאילצה אותי להישאר לפעמים במשרד עד 9-10 בלילה. ואז, ממש כמו באגדה מתוסרטת היטב, פגשתי את נועם.

תוך זמן קצר עברנו לגור יחד. תוך זמן קצר נוסף הוא הסביר לי שהחלום האמיתי שלו זה משפחה וילדים ואין לו יותר כוח לחיי הלילה של תל אביב. תוך זמן קצר נוסף התחתנו ועברנו לגור במושב מחוץ לעיר. לפני בערך 4 שנים, כשהייתי קרייריסטית, צעירונת, עם שיער גולש, חשבתי שהדבר הכי וואהווו שיכול לקרות לי זה שהמנכ"ל הישיר יגיד לי שהוא ממש מרוצה ממני, ושהדבר הכי בעייתי שיכול לקרות לי זה שהסלקטור בכניסה למועדון נחשב לא יסכים להכניס אותי ואת חברותיי. אבל אז, בבת אחת, דברים השתנו. נוכחתי לדעת שהחיים דינאמיים ומפתיעים. ומלאי מלאי עניין. אחרי תקופה של חיים נעימים ושונים במושב רגוע, כשאני עדיין שומרת על הקריירה שלי, אבל כמובן במינון אחר לגמרי, נולד לנו מיכאל. ואז, בתקופה שאחרי לידתו, נוכחתי באמת לדעת עד כמה החיים שלי השתנו ועד כמה דברים קיבלו פרופורציות אחרות. שבועות ספורים לאחר שיצא לאוויר העולם והצטרף בהתרגשות למשפחתנו הקטנה, הבחנו שמיכאל סובל מיובש בעור שגורם לו לחוסר מנוחה. מדובר היה ביובש מציק שהפריע לו מאוד ברמה האישית, ונוסף לכך כמובן נראה לא טוב.

התייעצות עם רופא הובילה למסקנה אחת -בלנאום! הוספנו את שמן הרחצה הייחודי של בלנאום לאמבטיות ותוך זמן קצר חשנו בשינוי. העור קיבל שמנוניות בריאה, התעטף בשכבת הגנה חלקה ורכה. מאמבטיה לאמבטיה הרגשנו את השיפור, העור הוחלק עם הזמן והגרד נעלם לאט לאט.

אז כן, הפרופורציות שלי בחיים השתנו. עדיין חשוב לי שהבוס יגיד שהוא ממש מרוצה ממני, עדיין משתדלת לטפח שיער פחות-או יותר-גולש, אבל הרבה יותר חשוב לי לדאוג לגוזל שלי. יש לי שחקן מרכזי בחיים, שחשוב לי שיהיה לו תמיד נוח, שחשוב לי לספק לו את התנאים היעילים והטובים ביותר. דברים השתנו לחלוטין, אין ספק..


פתח תפריט מובייל מעבר לראש העמוד