רשימת קיצורי מקלדת
באנר עליון

כשסיפרו לי שבילד שלישי הכל הרבה יותר קל

כשסיפרו לי שבילד שלישי הכל הרבה יותר קל

אומרים שילד שלישי כבר גדל לבד. אומרים בילד שלישי הכל נראה אחרת ואמור להיות הרבה יותר קל. בילד שלישי נדמה לך שאת כבר מיומנת, הניסיון של שנות האימהות עושה רק טוב, אך לצערי במקרה שלי ושל התינוקי – הייתי חסרת אונים. הגענו הביתה אחרי שבוע בפגיה כי אוראן נולד עם קשיי נשימה ונשארנו למעקב, למרות טיפול מסור בפגיה, אין כמו טיפול של אמא שהיה חסר לו באותו שבוע. עם החזרה הביתה התחלנו את השגרה עם תינוק חדש בבית ועוד שני זאטוטים, אחים גדולים, שמצפים לו כל כך הרבה זמן. ואז לצערי נתקלנו בחוויה לא נעימה, טוסיק אדום שמאדים עוד יותר והופך לכוויה יומיומית הולכת ומתגברת. התייעצנו עם רופאי עור, ניסינו סוגים שונים של משחות, מרשמים, סבונים למיניהם ומה לא.. אבל כלום לא עזר. המצב הלך והחמיר והגיע למצב של לכוויה מדממת ששורפת והילד צורח ובוכה בכל החתלה.

אני כאמא מנוסה ומלאת ביטחון אחרי גידול של שניים קודמים נמצאתי במצב של חוסר אונים ואומללות מול אי היכולת מוחלט לעזור לקטנצ'יק שלי שרק סובל וסובל. ובכלל, מה עם ההבטחה שבילד שלישי הכל הרבה יותר קל?

כחלק מחוויית הקנייה הראשונית, נרכש גם בקבוק של בלנאום, כי ממה שזכרתי מהילדים הגדולים, זה משהו שהוא must באמבטיה כשיש תינוק חדש בבית.

בסבלנות רבה ובמסירות אין קץ, האמבטיות הפכו מפעם לפעם יותר ויותר מוצלחות, זמן האמבטיה הפך לחוויה רגועה וטובה בתוספת פקק משמן הבלנאום, אשר מוסיף ריח מעולה ומעניק חווית מקלחת נעימה במיוחד. עור התינוק שלי מתכסה בזכותו שומניות קלה ובריאה. היובש המציק בעור נעלם אחרי מספר שימושים ולאחר הרחצה העור חלק ורך להפליא, ממש כמו טוסיק של תינוק, כמאמר המשפט הידוע. מניסיון, כל מצב קשה יכול להשתפר משמעותית. אצלנו אחרי מספר ימים הטוסיק חזר לקדמותו. והאודם המלחיץ? נעלם כלא היה.


פתח תפריט מובייל מעבר לראש העמוד