רשימת קיצורי מקלדת
באנר עליון

מוכנה לעשות הכל כדי שלילדי הקטן יהיה טוב

מוכנה לעשות הכל כדי שלילדי הקטן יהיה טוב

הגוזל שלי הגיח מהרחם מכוסה בשכבה לבנה. הגוזל שלי הגיח מהרחם כשהוא קטנטן ורך. הגוזל שלי יצא לאוויר העולם כשהוא חסר אונים ומכוסה, כמו כל התינוקות, בשכבת מגן ממי השפיר בזמן ההריון, אשר הניקוי מהשכבה הזאת משאיר אותם חשופים ליובש ולגירוי בעור. כאשר הגענו הביתה מבית החולים והפשטנו את בני הבכור, גילינו שעור גופו מאוד מאוד יבש ולא נעים למגע. כמו כל אמא, ועוד טרייה כמוני, אני רוצה עבור הילד שלי רק את הטוב ביותר. שיהיה לו תמיד הכי נוח והכי נעים. שתמיד ירגיש שתומכים בו ונמצאים עבורו בכל תחומי החיים. בזמן ההריון שלי לקחתי החלטה להיות אמא נוחה ורגועה, שלא תשדר כלפי חוץ לחץ מיותר. אבל כשגילינו לראשונה שעור גופו של בני יבש מאוד, אני זוכרת שנבהלתי. לא ידעתי מה זה כולל. לא הבנתי שזה עניין שניתן לטיפול יעיל ודי מהיר.

אני זוכרת שהרגשתי מבולבלת. כשהתעשתתי מעט שאלתי חברות לגבי כך, ביקשתי מהן ומקרובי משפחה המלצות. ואז כולם, פה אחד, המליצו לי על שמן הבלנאום. כמו כל אמא, ועוד טרייה כמוני, הייתי מוכנה לעשות הכל מהכל כדי שלילד שלי יהיה הכי טוב והכי נחמד. וזה בדיוק מה שעשיתי: הלכתי ורכשתי את השמן המדובר לעור יבש. אולי זה נשמע מוזר ששמן מנקה, אבל אני עדה לכך. החוויה הראשונית שלנו עם בלנאום הייתה מדהימה: עור גופו של הגוזל הקטן שלי הפך להיות חלק ונעים בזמן האמבטיה.

כבר לאחר מספר ימים חל שיפור משמעותי בעורו ולאחר כשבועיים קיבלתי תינוק 'חדש' ללא יובש בעור ובני המתוק קיבל את מתנת הרוגע בצורת הפחתה של הגירוי בעור הצעיר שלו. אנחנו ממשיכים להשתמש בשמן מידי ערב בזמן המקלחת, שהפכה חלק נהדר מטקס השינה שלנו. גם המגע של השמן החלק על העור וגם הריח המצוין שלו, מרגיעים את הגוזל וגם אותי כמובן. אני משתמשת בכמות קטנה לכל אמבטיה מפנקת כזאת וחייבת לציין שהבקבוק מספיק לתקופה ארוכה.


פתח תפריט מובייל מעבר לראש העמוד